Krystyna Ratajska

Adwokat. Absolwentka prawa na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu którą ukończyła składając egzamin adwokacki.

Jest członkiem Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując we wrocławskich kancelariach, świadcząc pomoc prawną jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, karnych oraz administracyjnych. Swoim zainteresowaniem obejmuje w szczególności sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i szeroko pojętego prawa odszkodowań w tym z tytułu błędów medycznych.


Piotr Kasprzak

Doradca na wrocławskim rynku nieruchomości. Od wielu lat pośredniczy i pomagam klientom przy wyborze i zakupie mieszkań. Współpracuje zarówno z deweloperami z obszaru całej Polski, jak i z dużą liczbą biur nieruchomości na terenie całego kraju. Dzięki takiej sieci kontaktów każdy klient może liczyć na profesjonalną i kompleksową pomocą przy równoczesnym zagwarantowaniu dużej skali działania.


Wojciech Safian

Doradca podatkowy, właściciel CURIA REGIS Doradztwo podatkowe z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Młyńskiej 12. Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednej z największych kancelarii doradztwa podatkowego w Polsce, gdzie – jako wicedyrektor poznańskiego biura – odpowiadał za nadzór nad realizacją zleceń dla stałych Klientów, przeprowadzanie i koordynowanie audytów podatkowych, reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego m.in. w „Biuletynie ISP”, „Doradcy podatkowym” oraz „Przeglądzie Orzecznictwa Podatkowego”. Współautor komentarza do ustawy VAT. W obszarze prawa materialnego specjalizuje się w zakresie VAT, CIT, PIT. W obszarze zaś prawa procesowego specjalizuje się w zakresie Ordynacji podatkowej, ustawy o kontroli skarbowej, ustawy o KAS wraz z przepisami wprowadzającymi oraz w prawie o postępowaniu przed sądami administracyjnymi.Kontakt
Telefon
Wojciech Stebnicki
+48 510 077 348

Małgorzata Kapalska
+48 608 501 058

Mateusz Ratajski
+48 790 737 672


Mail
kancelaria@skr.com.plWrocław
ul. Legnicka 55d/1
54-203 Wrocław


Oleśnica
ul. Okrężna 10/3
56-400 Oleśnicafacebook twitter instagram

©2018 SKR Stebnicki Kapalska Ratajski — projekt: musk.pl

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych